Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Köln seferini gerçekleştiren pilot Atilla Şentürk, seyir sırasında gökyüzünde gördüğü cismin videosunu çekti.

Türk Hava Yolları pilotu Atilla Şentürk, İstanbul-Köln seferini gerçekleştirdiği sırada gökyüzünde ilginç ve son derece hızla hareket eden bir cisim gördü. Gök yüzünde gördüğü cismi cep telefonu aracılığıyla görüntüleyen Atilla Şentürk “Ben bu kadar hızlı uçan bir şey görmedim” ifadelerini kullandı.

Atilla Şentürkvyalnızca bu cümleyle de yetinmedi
DHA’nın haberine göre Şentürk “”Kokpit sol camının gökyüzünde görebildiği tüm ufku 1 saniyede boydan boya kat etti. İnanılmaz bir hız. Almanya Köln uçuşunda yüksek irtifada inanılmaz parlak bir gök cismi gördük. Uydu veya yıldız değildi. Sonra inanılmaz bir hızla uzaklaşarak kayboldu. Hayatımda ilk defa böyle bir şey gördüm. Çok yakınımızdaydı ve güneşe rağmen çok parlaktı. Ben bu kadar hızlı uçan bir şey görmedim. Kabin amiri Efsun Selin Sezer ve First Officer Özgür Erdaş aynen şahit oldular” dedi.

Yukarıda gördüğünüz yakınlaştırılmış görüntüdeki cisim, kısa bir süre göründükten sonra kayıplara karışıyor


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

128 Paylaşım
Ulvi Samet Bahçe

1997 İzmit - Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon

Makarium Editörü

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şok Edici Şok Edici
1
Şok Edici
Havalı Havalı
1
Havalı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Komik Komik
0
Komik
Kanser Edici Kanser Edici
0
Kanser Edici
İğrenç İğrenç
0
İğrenç

Yorum

  1. I together with my buddies appeared to be studying the best secrets and techniques found on the blog and unexpectedly I got an awful feeling I had not thanked the site owner for those secrets. All the women happened to be for that reason happy to see them and have in effect without a doubt been loving these things. Many thanks for truly being really accommodating and also for finding such magnificent resources millions of individuals are really eager to be aware of. My personal sincere regret for not saying thanks to you sooner.

    http://www.oprolevorter.com/