EA, yaptığı yeni Twitter paylaşımında FIFA 20’yi resmi olarak duyurdu. FIFA 20, yep yeni mekaniklerle karşımıza çıkacak.

Uzun zamandır futbol severlerin merakla beklediği Fifa serisinin son oyunu olan Fifa 20 Oyunu resmi olarak E3 2019’da 8 Haziran EA Play’de tanıtılacak.

Oyunun daha yeni duyurulmasına rağmen EA oyunda yapılan bazı bazı değişiklikleri oyun severlere açıkladı.Bu yapılan değişiklikler listesinin en başında yapay zeka savunması dikkat çekiyor.
EA, otomatik olarak yapılan savunmalardan ziyade oyuncuların manuel olarak yaptıkları savunmaya daha büyük önem verdiklerini söyledi.
 Ek olarak otomatik savunmadaki genel etkinlik ve reaksiyon süreleri düşürüldü.

Kaleci tepkimeleri düşürülecek ve artık arkadaşlarımızla Fifa oynamaya gittiğimizde gol atmamız birazcık daha zorlaşacak gibi gözüküyor,gol pozisyonlarında ve son vuruşlarda bazı değişiklikler olacak ufak dokunuşlar ve kalecilerin bazı pozisyonlarda insan üstü kurtarışları düzeltildi ve oyuncuların daha hassas vuruşlar yapabilmeleri için tüm vuruşlardaki yeşil zamanlama süresi 2 bara kadar düşürüldü.Fifa 20 gümbür gümbür geliyor. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

87 Paylaşım
Ulvi Samet Bahçe

1997 İzmit - Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon

Makarium Editörü

Sizin Tepkiniz Nedir?

Şok Edici Şok Edici
0
Şok Edici
Havalı Havalı
0
Havalı
Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Komik Komik
0
Komik
Kanser Edici Kanser Edici
0
Kanser Edici
İğrenç İğrenç
0
İğrenç

0 Yorum